Cukrářství

Naše vlastní cukrářství pod vedením naší šéfcukrářky Dominiky Tesařové vyrábí každý den nejen naše dezerty ve sklenici, ale i dorty, pečivo a naší zmrzlinu. Naše produkty najdete exkluzivně pouze v síti Lagarto.

Tradice cukrářství
se začala psát v roce 2012.

Naše cukrářství má tradici od roku 2012, kdy jsme otevřeli první vlastní výrobnu v OC Central Most. Z úplných amatérů, kterým však nechybělo nadšení, jsme se tvrdě vypracovali. Na naší cestě jsme vždy věděli, jaký je náš cíl, a nenechali jsme se od něj odradit.


Od roku 2015 profesionálové.

V roce 2015 jsem se přestěhovali do nových prostor a začali vyrábět zmrzlinu. Ne dlouho na to jsme začali experimentovat s francouzskou cukrařinou a po napojení na mezinárodní cukráře a srdcaře s láskou k oboru jsme se rozhodli zrekonstruovat starou masnu na moderní cukrářskou výrobnu, kterou jsme otevřeli v roce 2017 a kde jsme dodnes.


Naše cukrářství
bylo podpořeno městem Most.

Děkujeme Statutárnímu městu Most, které podpořilo v roce 2021 naše cukrářství v dotačním programu na podporu ,,Drobného a malého podnikání a podporu rozvoje sektoru služeb v roce 2021″, a to v našem projektu ,,Modernizace a navýšení kapacity výrobny Lagarto Cake Factory“.


Vyzkoušejte
náš e-shop

Objevte naše sladkosti a objednejte si je odkudkoliv s vyzvednutím ve všech našich kavárnách nebo si chcete udělat doma chai latte, přidat karamel do kávy nebo si objednat royal kredit. Vše najdete na jednom místě.

Přejít do e-shopu

Do našeho týmu přibyl
Vlad Ryasnyy

Tento mladý cukrář vizionář společně s naším týmem cukrářů s Dominikou Tesařovou změnili naše cukrářské menu a do naší nabídky, tak už neodmyslitelně patří dezerty do sklenice.