CO JE V LAGARTU NOVÉHO?K jaru a létu neodmyslitelně patří posezení u kávy na terásce. LABO Pošta Chomutov se už brzy dočká částečné rekonstrukce právě venkovní terasy. Budete si tak moci užít nové posezení, které zpříjemní například víkendový brunch, nebo odpolední posezení u ledové kávy. Terasa v LABO by měla být kompletní už v polovině května.

Výhled z terasy si zase můžete užívat v J&J Teplice, kde jsme rozšířili její kapacitu. Oproti minulému roku budete letos moci využít i část terasy, ze které je výhled na teplickou radnici a náměstí Svobody.

V mosteckém Deli proběhne rekonstrukce hlavního baru! Díky novému uspořádání se můžete těšit na jetě větší zmrzlinovou vitrínu, která nabídne široký výběr naší zmrzliny, kterou vyrábí naše cukrářky v Lagarto Cake Factory. Rekonstrukce v Deli je plánovaná na 21 - 22. června 2024.

Největší změny se letos dočká Lagarto v OC Chomutovka. Naši první kavárnu čeká rozsáhlá rekonstrukce, během které se vytvoří nové zázemí. Zásadní změnou bude zbrusu nový bar včetně dortové vitríny a nový vzhled, který dodá kavárně příjemnější atmosféru během vaší kávové zastávky mezi nákupy. Do úprav v Lagarto Chomutovka se pustíme v červenci.

CO JE V LAGARTU NOVÉHO?


Zobrazit další novinky